?>

Nejlepší hotely v Hurghadě: TripAdvisor radí


Najít osvědčený hotel není lehké. Když se podíváte na recenze, většinou je každá jiná. Každý cestovatel má totiž jiné zkušenosti, nároky i představy. Jak tedy nejjednodušeji zjistit, který hotel za něco opravdu stojí? Cestovatelský gigant TripAdvisor má 10 milionů stálých uživatelů a ti rádi hodnotí. Ke každé turistické oblasti můžete najít žebříček popularity jednotlivých hotelů. Hotely, které dopadly nejlépe mají obvykle stovky recenzí, takže na tom už něco bude.

A jaký hotel vybrat v Hurghadě? V žebříčku se nejlépe umístil Albatros Palace, Grand Makadi a Grand Resort. Souhlasíte s kvalitou těchto hotelů i vy? Který z nich byste si vybrali?

Nejlepší hotely Hurghada

Albatros Palace *****

Hotel Albatros si můžete koupit u českých CK a agentur. Last minute na 11 dnů s all inclusive pořídíte cca od 23 tisíc.

YouTube Preview Image

Al Nabila Grand Makadi ****+

Grand Makadi je běžně zařazen v nabídce českých CK i agentur. Last seženete v podobné ceně jako do hotelu Albatros.

YouTube Preview Image

The Grand Resort *****

Tradiční pětihvězdičkový hotel pořídíte na 11 dní s polopenzí za nějakých 16 000 Kč.

YouTube Preview Image

Mohlo by se vám líbit...

Počet komentářů: 4

 1. bonka napsal:

  Na Makadi jsem byla 4x a je to úžasná oblast na dovolenou. Určitě lepší, než Hurgada. Vyhodnocené hotely jako nejlepší myslím jsou krásné, já bych si určitě nechala líbit Albatros, ten jistě nemá chybu. Egypt je magický a stýská se mi po něm. Škoda jen, že je tak hojně navštěvován rusy, kteří dokáží člověku dovolenou svým drzým a neurvalým chováním mnohdy velice znepříjemnit.

 2. kira napsal:

  S těmi Rusy naprosto souhlasím. Běs. Ale velmi přátelské prostředí a Egypťané vám to 100x vynahradí. I když žádáte o něco nestandardního, pokud je to v jejich možnostech tak vyhoví. Z jejich tváří snad nikdy nemizí úsměv, přestože musí denně bojovat o svoji existenci mnohem více než Evropané. Jsou to bezva lidi. Byla jsem v Hurghádě, která nenadchne tolik čistotou jako Magadi nebo golfová čtvrť, ale i tak se mi tam líbilo. Kdo se nechce jen válet na pláži, tak by měl zavítat do Hurghády. Bydlela jsem v hotelu Sea Gull a určitě se tam chci zase vrátit. Přestože je hotel plný lidí „od půdy až po sklep“, personál vám dává pocit jedinečnosti. Už to nejsou jen číšník, pokojská (muž), kuchař, ostraha nebo manažer…pomalu se z nich stávají přátelé. No řekněte, když jste se vrátili z nějaké dovolené, pamatovali jste si jména a tváře lidí, kteří o vás na dovolené pečovali? Možná ano. Týden, měsíc? Po návratu ze Sea Gullu musím říct, že já ano. A pamatuji si je ještě 2 roky poté. A přitom se mi objeví ve tváři úsměv. Když už mi ta letošní zima hodně leze krkem, vzpomenu si na Hurghádu a hned mám lepší náladu. Říkám-jeďte a poznejte lidi Egypta a kus jeho historie.

 3. Rago napsal:

  Sea Gull, ehm no tak nevím… Taky jsme tam byli před 4. roky a za dva roky navštívili Makadi a Royal Azur a co se týká chování personálu a prostředí, tak sto a jedna. Pochopitelně pro Makadi.
  Mmj jsme si zajeli s dalšími Čechy na půl denní výlet taxíkem do Hurghady, do centra sekalla. A do Hurghady už ani náhodou… Ale je to věc názorů, když člověk může srovnávat třeba s něčím lepším. Samozřejmě, když jsme byli po prvé V Egyptě, byli jsme nadšeni skoro ze všeho.

 4. Evelína napsal:

  Makadi není Egypt, to je turistická kolonie, pokud chce někdo poznat pravý Egypt, musí do staré části Hurghady Dahar a nebo vyjet na výlet k Nilu, ráda poznávám prostředí a místní obyvatele jak žijí.

Napsat komentář