?>

Hotel Sofitel Taba Heights (Egypt)


imgp6183sHotel SofitelHotel Sofitel najdete přímo na pláži v klidném letovisku Taba Heights. Spolu s hotelem Intercontinental patří Sofitel k tomu nejlepšímu, co můžete v Tabě Heights vybrat. Sofitel oproti Intercontinentalu působí více přátelsky a méně uzavřeně. V areálu nechybí krásné bazény ani zeleň. Hotel s pláží spojuje zatravněný pruh, kudy vede chodníček, který spojuje další hotely v letovisku a vy se tudy můžete procházet, nebo si zaběhat. Sofitel leží u mola, z kterého je přímý vstup pro šnorchlisty k útesům. Tady běžně narazíte na perutýny a ježky. Potkat můžete ale i krásnou flekatou trnuchu. Sofitel se nám ze všech hotelů v Tabě líbil nejvíce. O stravě turisté píší, že je určitě z čeho vybírat, ale nečekejte pětihvězdičkovou úroveň (jak to už v Egyptě bývá).

Sofitel Taba Heights videa

Poloha hotelu Sofitel na mapě

Hotel se nachází vprostřed Taba Heights hned u pláže, od které je oddělen zeleným trávníkem. Z bazénu do moře to je jen pár kroků.

Mohlo by se vám líbit...

Počet komentářů: 2

  1. Berta Gondos napsal:

    Tento hotel je uplne nej na svete moc se nam v nem libilo…a hnedka bych tam jela zase ,. vsem doporucuji

  2. Lucca napsal:

    Díky Berto za doporučení, já si myslím totéž. Hotel jsem sice viděla jen jako návštěvnice, ale každopádně má skvělou polohu a krásně řešené venkovní prostory. Myslím, že je z Taby Heights úplně nejlepší, Intercontinental je asi taky špička, ale spíš pro větší snoby.

Napsat komentář