?>

Solymar club Makadi (Egypt, Makadi bay)


Solymar Club MakadiHotel Solymar club Makadi (4,5 hvězdičkový hotel) se rozkládá přímo u krásné písečné pláže v oblasti Makadi bay, kousek pod Hurghadou. V celém areálu je nádherná udržovaná zahrada. Ubytování je poskytováno v účelně zařízených pokojích s balkónem a výhledem do zahrady. Najdete zde bazén a vedle něho bar, kde se budete občerstvovat. Stravování je formou all inclusive. Snídaně, obědy a večeře se podávají v hlavní hotelové restauraci. Je opravdu z čeho vybírat, na své si přijde určitě každý. Odpoledne se obvykle podává káva, čaj, nějaký snack a sladké pečivo.

V těsné blízkosti hotelu se táhne dlouhá písečná pláž s lehátky a slunečníky, část je vyhrazena pro náš hotel. Pár metrů od břehu narazíte na krásné korály, kde můžete šnorchlovat a užívat si té nádhery, jak dlouho budete chtít.

V hotelu se nachází malý krámek s typickými egyptskými suvenýry, obchůdek s parfémy a křišťálovým sklem a bižuterií. Za nákupy se můžete vypravit taky do centra Makadi, kde jsou krámky a lékárna, nebo se vydat přímo do Hurghády, buď taxíkem, nebo hotelovým busíkem.

Hotel Macadi club je vhodný pro středně náročné klienty. Pohodová oblast Makadi bay vás určitě dostane  a možná se sem budete chtít jednou vrátit, stejně jako to dělá Sámer Issa.

Navštivte novou diskuzi o Egyptě

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář