?>

Bali


Bali (autor: Bram & Vera, Flickr)Socha u chrámu (autor: Erik K Veland, Flickr)Bali, pláž u Grand Mirage (autor BEST PHOTO, Flickr)

Bali je jedním ze 13 tisíc indonéských ostrovů. Turisty láká z několika důvodů. Bali je poseté mnoha hinduistickými chrámy, i poměrně malá vesnice jich mívá hned několik. Každý z chrámů pořáda během roku nějaké slavnosti a ceremonie, což je skvělá podívaná. U chrámů je třeba dávat ale pozor na opice, kterými je to tu zamořené. Opice vám lehce ukradnou brýle či foťák, zatímco vy budete jenom nevěřícně přihlížet :o)

Na své si na Bali přijdou i milovníci relaxace, na ostrově jsou horké prameny a skvělým zážitkem je pravá bali masáž. Pokud vás láká surfování, za 10 dolarů si na místních plážích můžete zaplatit na hodinu lektora. V posledních letech na Bali míří mnoho lidí, aby se zde nechali oddat. Svatba na Bali je totiž zážitek, to díky exotické hudbě, kostýmům a celému průběhu obřadu. Na ostrově je kolem 10 kaplí, ty největší jsou přímo v luxusních hotelích. Jak taková tradiční bali svatba vypadá, se můžete podívat na třetím videu. První dvě videa vám skvěle přiblíží exotickou atmosféru Bali.

Bali na mapě:

Mohlo by se vám líbit...

1 odpověď

  1. Bíbr napsal:

    Pokud Vás zajímá jak se žije na Bali, mohl by Vás zajímat informační blog, který jsme založili. Žijeme tady 🙂

Napsat komentář