?>

Luxusní Maledivy: 10 000 Kč za noc na atolu Laamu


5 metrů nad rovníkem najdete pohádkový resort Six Senses. V Indickém oceánu stojí jako jediný hotel na atolu Laamu. Mezi 70 apartmány postavenými na vodě plavou delfíni a želvy. Je to prostě ráj. Každý apartmán je úžasným hnízdečkem vhodným pro tu pravou oddychovou dovolenou.

Maledivy Water VillaWater Villa MalediviBeach Villa Interior Maledivi

Kromě zajímavě řešeného interiéru, kde najdete vychytávky jako prosklenou vanu s pohledem do vody, nebo dokovací stanici pro iPod, si tu můžete užívat šnorchlování, pochutnávat si v jedné ze tří restaurací, vyrazit do kina s popcornem, ochutnat sladkosti místní cukrárny nebo třeba vyrazit na rybaření. Maledivy jsou vysněnou destinací podobně jako třeba Seychely. Vyrazit tam můžete kdykoliv v roce, nejtepleji je tu na jaře.

Cena

A za kolik? Jedna noc ve vila nad mořem vás stojí pro 2 osoby 10 000 Kč. Bez jídla 🙂 Týden tak vychází téměč na krásných 100 000 Kč bez letenky a jídla.

Líbila by se vám dovolená v resortu?

My bychom to brali. Je to jedno z míst, kde máte vážně šanci zapomenout na běžný život. Na druhou stranu, musí být zvláštní pocit bydlet uprostřed oceánu na ostrovech, kde se nemůžete nikde schovat před případnou tsunami…. nejvyšší místo to má nadmořskou výšku 2,4 m.

Omrkněte interiér i exteriér hotelu.

Výborná prohlídka apartmánu z líbánek sympatických Korejců

Fotografie z resortu

Resort Six Senses na mapě

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář