?>

5 nejkrásnějších pláží v Thajsku


Nejkrásnější pláže v Thajsku

Railey Beach (autor: Florian pusch, Flickr)

 

Thajsko má se svými 1 430 ostrovy nespočet překrásných pláží. Není nad to položit se na lehátko a usrkávat kokosové mléko z čerstvě utrženého kokosu! Zjistěte, které pláže jsou ty nejlépe hodnocené a které stojí za návštěvu! Tyto pláže najdete na většině top žebříčků, udělají radost těm, kteří hledají klid, i těm, kteří se chtějí bavit a sportovně se vyžít.

A co vy? Které thajské pláže byste nominovali na ty nejlepší?

1. Maya Bay, Koh Phi Phi Ley

Oblíbená pláž na malém ostrůvku, kterou je nejlepší navštívit mimo sezonu. Jinak se tu potkáte s davy lidí, ale říká se, že i tak to stojí za to. Na pláž se dostanete jedině na lodi během výletu. Z Phuketu se sem dostanete za 90 minut a loď jezdí obvykle 3x denně.

2. Railey Beach, Krabi

Překrásná pláž obklopená skalami. Dostanete se sem také na lodi a výhodou Railey Beach je fakt, že ani v sezoně nebývá tolik plná jako třeba Maya Bay Beach. Ideální místo pro relaxaci, šnorchlování i procházky po okolí.

3. Lamai Beach, Koh Samui

Dlouhá pláž, která nebývá tolik plná. Ideální pro plavání a kochání se pěknou přírodou. Kolem najdete dostatek míst pro občerstvení.

4. Kata Beach, Phuket

Populární phuketská pláž s palmami. Narozdíl od Patong Beach tady bude méně narváno. Užijete si tu vodních sportů. Pláž je čistá a písek jemný, velmi příjemně se v něm prochází.

5. Haad Rin, Koh Pha Ngan

Na Koh Pha Ngan najdete spoustu krásných pláží. Haad Rin je velmi populární, každý měsíc tu při úplňku probíhá velká party se spoustou hudby a pití. Mimo úplněk je pláž vcelku klidná a ideální pro plavání.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář