?>

Krabi – ideální dovolená (Thajsko)


Krabi je provincie, kterou najdeme v jižním Thajsku, asi 2 hodiny jízdy od Phuketu. Krabi obklopuje asi 150 ostrovů. Příroda je zde úchvatná, charakteristická vápencovými skalami, plážemi se zlatavým či bílým pískem, azurovým mořem, množstvím jeskyní a lagun. Provincie Krabi je ideálním výchozím bodem pro prozkoumávání tohoto čarokrásného světa. Letoviska jako Ao Nang, Phi Phi, záliv Phang Nga, Ko Lanta nezklamou nikoho z příznivců tropického světa. Nechybí samozřejmě chrámy, historické památky a dokonalá turistická infrastruktura.

Pokud necestujete přes cestovní kancelář a nemáte hotel zajištěn, není problém sehnat ubytování dle vašeho přání. Luxusními hotely počínaje a  pestrou škálou levného ubytování všech druhů a kategorií konče. Záleží jen na vašich nárocích a stavu peněženky. Pohádkově krásné Krabi vám umožní prožít si svou dovolenou snů.

Krabi projížďou na lodi

Pohled z pláže

Slideshow – Krabi a vodní svět

Mohlo by se vám líbit...

Počet komentářů: 5

 1. evik napsal:

  proč se do takové části země nemůže podivat každy obyčejny chudy človek proč nemůze videt tuhle ndheru světa každy:(

 2. Lucca napsal:

  Je to tak, i když není v Thajsku jako takovém draho, je to dost daleko a letenky stojí nemálo. Pro Čecha je pořád jednodušší dovolená v Evropě nebo Africe. A tam je taky hezky, ale zase jinak 🙂

 3. Pepina napsal:

  Dovolená v Thajsku už je srovnatelná s dov.v Evropě nebo v Africe.Letenka stojí jako týdení zájezd do Afriky.A když má člověk odvahu a nepotřebuje k tomu cestovku,může v téhle nádheře zůstat i několik týdnů.Opravdu doporučuji.

 4. MrRico napsal:

  Dovolená v Thajsku není tak drahá, jak se možná zdá. Když se to spočítá:
  15 000,- letenka
  1 400 – 2500,- levné ubytování na 14 dní
  + cca 500 thb na den
  Myslím, že 25 000,- by stačilo na 14 dní, sice ne na nějaký okázalí život ale stačilo. A to je myslím částka, která se dá na 100% vydělat.

Napsat komentář