?>

5 nejromantičtějších hotelů Evropy!


Irsko – Ashford Castle Hotel

Irský Ashford Castle hotelKaždého milovníka středověku by potěšil pobyt v tomto úžasném hradu ze 13. století. Hotel leží nedaleko západního pobřeží severně od Galway. Za noc s partnerem v nejméně luxusním pokoji zaplatíte 492 Eur, za rodinný pokoj 710 Eur. A hotel vám tu klidně vystrojí i svatbu! Pokud vás zajímá víc, navštivte oficiální web hotelu.

Irské hotely má rád i Michael Jackson, kdysi za tří měsíční dovolenou v romantickém irském hradu Lugalla utratil téměř 250 000 liber.

Itálie – Villa d´Este

Villa d´EsteZa pravou romantikou vůbec nemusíte jezdit daleko! V Itálii nedaleko hranic se Švýcarskem se vám přímo u jezera Como nabízí Villa d´Este. Tento zámeček pochází ze 16. století a obklopuje ho 25 akrů parků a zahrad. Noc pro dva tu vyjde nejméně na 790 Eur, exkluzivnější pokoj na 2150 Eur. Pokud vás Villa d´Este zaujala, podívejte se i na video.

Francie – Le Palais de la Mediterranee

Le Palais de la MediterraneePokud vás neláká pobyt v okázalém prostředí, lepší volbou pro vás bude tento moderní hotel v Nice. Byl postaven v roce 2003 a ubytovat se můžete v jednom ze 188 pokojů. Nejlevnější vás v červnu vyjde na 282 Eur.

Itálie – Le Sirenuse hotel

Le Sirenuse hotelNedaleko Neapole v letovisku Positano najdete tento nádherný hotýlek, který byl otevřen už v 50. letech. Pokud si tu chcete užít dovolenou, rezervujte si hotýlek včas, protože bývá dost vyprodaný. Ubytovat se můžete za 300 až 1200 Eur za noc. Jak to vypadá v Positanu se podívejte níže.

Itálie – Bauer Il Palazzo Venice

Bauer Il PalazzoV samém srdci Benátek se nachází jeden velmi romantický a luxusní hotýlek. Na náměstí svatého Marka se od něj dostanete během 2 minut chůze a na letiště to vodním taxi trvá asi 40 minut. Noc vás přijde minimálně na 560 Eur a těšit se můžete na příjemnou přátelskou atmosféru.

Mohlo by se vám líbit...

1 odpověď

  1. 25.4.2011

    […] zámků. Pokud vás neoslovil námi už zmiňovaný Ashford castle, který se umístil mezi nejromantičtějšími hotely světa, poohlédněte se po dalších hotelích v následujících […]

Napsat komentář