?>

Hotel Jandia Princess **** (Fuerteventura, Kanárské ostrovy)


Kanárské ostrovy - Fuerteventura hotel Jandia PrincessPokud poletíte na Fuerteventuru a vyberete si na strávení dovolené Club Jandia Princess, určitě neprohloupíte. Hotel tvoří hlavní budova a 10 třípatrových domků, které jsou rozesety v krásné zahradě. Hotel se hrdě tyčí nad pláží Playa Butihondo, na kterou se dostanete po schodech. Cestou na pláž vás doprovázejí a okukují veverky, které jsou natolik krotké, že se nechají i pohladit.

V areálu hotelu se nachází 4 bazény, z toho jeden v zimním období vyhřívaný. Stravujete se formou all inclusive a zdejší kuchyně je opravdu vynikající, takže si dejte pozor, aby jste při návratu domů dopnuli kalhoty :o)))

Krásná pláž Butihondo láká k procházkám, můžete po ní dojít pěšky až do městečka Morro Jable, které leží v nejjižnější části ostrova. Městečko vám nabídne nákupní možnosti a příjemné posezení v kavárničkách, nebo pizzerii.

Zvolíte-li ke svému pobytu měsíc září, kdy je na Fuerteventuře nejkrásnější a nejstálejší počasí, užijete si koupání v Atlantiku a domů se vrátíte fantasticky zrelaxováni a plni krásných zážitků.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář