?>

Hotel Mikri Poli, naše recenze (Kolymbia, Rhodos)


Chystáte se na Rhodos a vybíráte hotel? Možná vás zaujme docela nový Mikri Poli, čtyřhvězdičkový hotel v Kolymbii. Nám se tu moc líbilo. Mikri Poli leží 3 minuty od pláže a je ideální pro rodiny s dětmi a mladé lidi. Klientelu tvoří převážně Němci, Italové a Češi a právě proto tu běžně narazíte na personál z těchto zemí. Od rána do večera se tu hrají italské hitovky a animátoři jsou všichni Němci a Italové.

Mikri Poli – seznamte se!

YouTube Preview Image

Mikri Poli je postaven ve stylu několika domečků, které se jmenují podle vodních zvířat. V areálu jsou čtyři různá místa s bazény. Hlavní největší bazén, kde se pořádají během dne akce pro děti, dále dětské bazény pro nejmenší, horní bazén u klidného baru a menší bazén úplně vzadu u posledních domečků. V hotelu narazíte i na supermarket, zlatnictví, fitness, game room a prádelnu, kde si sami můžete vyprat a vyžehlit.

Mikri Poli, ubytováníMikri Poli, hlavní bazénJídelna v Mikri Poli - saláty

Výhled na hotel Mikri Poli: domečky a dětské bazénky

YouTube Preview Image

Stravování je zde formou all inclusive, jíst můžete téměř po celý den. Výtečné tu jsou hlavně dezerty a moučníky. Nedoporučujeme jezdit sem s předsevzetím typu „sladkého se ani nedotknu“, to by byla totiž opravdová škoda. Všechny ty piškotové řezy s krémem, pudingy a řecké moučníky z fila těsta se totiž těší, až je ochutnáte. Skvělé tu jsou i těstoviny, pravděpodobně kvůli italské klientele tu narazíte na speciální těstovinový koutek, kde vaří těstoviny přímo Ital. Během dne si můžete dávat dole u bazénu pizzu, špagety, obložené housky a ke kafíčku buchty.

Pláž hotelu je písečno oblázková, moře je nádherně čisté a koncem srpna o dost teplejší, než hotelové bazény. Večer můžete vyrazit do Kolymbie do krámků, barů, nebo na autobusovou zastávku – zajet si můžete třeba do hlavního města Rhodos.

Mikri Poli – naše fotky z hotelu

Mikri Poli, večer u hlavního bazénuMikri Poli, horní bazén v nociMikri Poli

Co jsme jedli v Mikri Poli

I když tu je personál česko bulharsko slovenský, servírují se typická řecká jídla, pro která je typická zelenina v mnoha skvělých úpravách.

Oběd v Mikri PoliVečeře v Mikri Poli - ryba a fazolkyVečeře v Mikri Poli - lilky, hrášek a okurka

Suvlaki v Mikri Poli, RhodosVariace řeckých moučníků (kataifi, baklava)Oběd v Mikri Poli - fazolky, lilky, salát

 

Mohlo by se vám líbit...

Počet komentářů: 3

  1. bonka napsal:

    Muselo to tam být opravdu super, Luci.

  2. Jitka napsal:

    Opravdu jen a jen doporučuji. Jak se nerada vracím na stejné místo tak tam se asi ještě ukážu 🙂

  3. Radka napsal:

    Ahojky hledáme dovolenou s malými dětmi a líbí de nám Mikri Poli,ale u Kréty píší transfer z letiště i 3 hod,tak to nevím,jestli děti zvládnou a na Kosu a Rhodosu se zase zmiňují o pláži,dost kamenitá.Mohu znát Tvůj názor?Díky

Napsat komentář