?>

Nevšední procházka nad Grand Canyonem


Vyhlídka nad Grand Canyonem (autor: Mozzer502, Flickr)V západní části Grand Canyonu vyrostla pozoruhodná konstrukce, jejímž hlavním úkolem je zajistit turistům velmi nevšední podívanou. Ve výšce 1200 metrů se tu tyčí přímo nad propastí plošina s prosklenou podlahou. Za pětadvacet dolarů se po ní můžete projít, tedy pokud netrpíte nějakou zlou fóbií. Nemějte ale obavy, s plošinou jen tak něco nehne. Je vyrobena z mnoha tun kvalitního skla od našich západních sousedů. Tak co, prošli byste se?

Mohlo by se vám líbit...

Počet komentářů: 5

 1. Miloš napsal:

  No nazdar… brzy budu se svojí ženou na cestě kolem světa, tohle by byla jedna z destinací po Honolulu, odlet do Los Angeles a potom Las Vegas.. určitě to chci zvládnout, ale moje žena …tu tam nedostanu.. alespoň jí to pustím z videa.Těším se….

 2. Lucca napsal:

  Tak přeju příjemnou cestu kolem světa, kam všude ještě pojedete? Hoď sem třeba potom odkaz na nějaké fotky :o) rádi se pokocháme.

 3. Miloš napsal:

  Ahoj,
  zatím je v plánu : Čína – Peking a Velká zeď, tam bychom chtěli postát na rozhraní kultur. Poté snad Bankong, ale nevím co se tam děje. Určitě Austrálie, Nový Zéland,Haiti a přelet do USA – Kalifornie Los Angeles,Las Vegas a tady ten Grand kaňon ,přelet do New Yorku a po třech dnech do Londýna a Prahy.To vše na cca jeden měsíc.Uvidíme jaké budou nabídky, realizace cca únor 09.
  Beru foťák, kameru a skicák.Zdravím všechny.Určitě foto a pod. rád poskytnu.

 4. Miloš napsal:

  Ahoj, ten čas letí a my budeme příští týden už putovat Austrálií a Novým Zélandem asi tak na tři týdny. Bohužel ten Grand Canyon se odkládá, do USA se dostaneme ke konci léta a asi to nebude tam, ale přes Kanadu do NY.Zdravím všechny, zejména ty,co jsou zvyklí na vysoké teploty……

 5. Nadia Gamble napsal:

  Is there as effective LinkedIn personal marketing service than ReputationUP.com? Marriott? I know they only cost 49 dollars which is not much, but 1 have to provide 4ish more alternatives 4 my group.

Napsat komentář