?>

Nejlepší vychytávky pro cestovatele: Top 10, pokračování


Spacák kombinézaSpacák je otrava, nedá se v něm chodit. Konečně někdo přišel s dobrým nápadem a vyrobil spacáko-kombinézu. Teplo vám v ní bude, i když se venku ochladí na -8,4 stupně. Zimomřiví to mohou nosit klidně i doma. Tuhle nádheru vážící minimálně 1,6 kg pořídíte za $168.

Deštník s předpovědí počasí…

Deštník s předpovědí počasíZdá se vám to jako sci-fi? Za $99.99 si koupíte tento velký Ambient Forecasting Umbrella a ten vás každý den upozorní, zda bude pršet. Postarají se o to diody zabudované v rukojeti deštníku. A jak deštník zjišťuje předpověď? Může za to wireless přijímač, který získává informace z Accuweather.com.

Deštník pro mazlíčka

Na cestách v dešti myslete ale i na své nejchlupatější. Na Amazonu jim kupte deštníček, aby nezmokli. Tato (ne)vkusná vychytávka možná může sloužit zároveň proti přehřívání a nestojí moc – $19.

Komfortní spánek na cestách

Cestovní polštář ... kam lehne tam usnePohodlí musí být, obzvláště na cestách. Tato proužkatá čapka má zezadu připevněn polštář, který vám zaručí, že kam lehnete, tam i hned usnete. Jaká to škoda, že už se tento chytrý doplněk neprodává, bylo vyrobeno jen 47 kousků. S trochou šikovnosti byste to ale zvládli vyrobit i sami, pokud vás to natolik fascinuje.

Digitální fotoaparát

Digitální foťák ala zapalovačNebaví vás tahat se stále všude s foťákem a přitom víte, že by se častokrát hodil? Je tu řešení… tenhle snadno strčíte i do sakra kapsy a ještě si můžete zahrát na nenápadného špiona. Digitální foťák vypadá jako zapalovač a na jeho 64 MB SDRAM se vám vejde 104 fotek nebo 30 s nejvyšším rozlišením 1280×960. Tento špionážní Zippo Style Digital Cigarette Lighter seženete za $195.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář