?>

Nejlepší vychytávky pro cestovatele: Top 10


Wenger nožíkSe švýcarským nožem značky Wenger za $1.400 vám na cestách opravdu nebude nic chybět. Postará se o to 110 funkcí tohoto velkého Wenger Giant Swiss Army nože. Váží lehce přes kilo, takže si nejdřív opatřete pořádný batoh. Kapsy by vám tento nožík pěkně vytahal. A taky si k tomu noste manuál. Otevřít konzervu s tím nebude tak lehké jako s jedním otvírákem…

Safari kloboučekChystáte se na safari? Bude teplo a slunečno, takže nezapomeňte na speciální ochranu hlavy. Tento safari klobouček je výjmečný, nahoře má totiž solární panel, který produkuje dostatek energie pro větráček, takže se jen tak neopotíte, i když se na vás zrovna budou zubit třeba hyeny. Klobouček seženete za $49.95.

GorillapodJoby Gorillapod vypadá jako nějaká odvážná sexuální pomůcka. Kupte ji vašemu foťáku. Unese jak váš malý kompakt, tak třeba velkou zrcadlovku. A tak bude s těžkými stativy a mázlými fotkami na vašich cestách konec. Stativ je vyroben ze speciálního materiálu, který se udrží ledaskde. Na Megapixelu tohohle chapadlatce seženete od 590 Kč.

Reef, praktické pantoflíčkyPantofle Reef budou vaše za $46. Kromě pohodlné botky získáte úžasně praktický prostor pro vaši kreditku, peníze a další drobnosti, o které se na dovolené tolik bojíte. A pokud vám tyhle připadají ještě vcelku obyčejné, zkuste model, který má v podrážce zabudovaný otvírák na lahve. S takovou vychytávkou pak ale člověk musí dávat extra pozor, kam šlape…

Senza deštník SenzNení nic horšího, než když leje jako z konve a k tomu strašně fouká. Naštěstí je tu větruvzdorný deštník Senz, který pořídíte za €49.95. Za svůj jedinečný design získal už několik cen. Prodává se ve čtyřech barvách a třech velikostech. A jak obstál v pořádném vichru? Přesvědčte se sami, podívejte se na toto video:

Na zbývajících pět vychytávek se můžete těšit v pátek :o)

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář