?>

Hotel Hilton Dahab (Egypt, Dahab)


Navštivte s námi luxusní hotel Hilton Dahab. Nachází se 87km od letiště v Sharm el Sheiku a 3km od malebného městečka Dahab s proslulými pelešárnami na břehu Rudého moře, které vybízí k příjemnému posezení. Hotel tvoří vilky, které jsou rozesety v krásné zahradě kolem uměle vytvořené laguny. V pozadí vyniká krásná kulisa žlutočerveného Sinajského pohoří. K dispozici hostům je několik restaurací a barů, ze střešního baru je při posezení překrásný výhled na Rudé moře.

Stravování v hotelu je formou polopenze, snídaně i večeře jsou podávány bufetovým způsobem v restauraci Mirage. V areálu hotelu se nachází dva bazény. Soukromá hotelová pláž je krásná, písčitá. Dahab je rájem windsurfingu, protože zde často a dost silně fouká vítr. Surfingová škola leží přímo na pláži u hotelu, takže začátečníci nemusí ani nikam daleko chodit. Milovníci šnorchlování si zde také přijdou na své, za písečnou kosou jsou korály, které lákají.

Dovolená strávená v hotelu Hilton Dahab ve vás zanechá určitě příjemné dojmy a budete dlouho vzpomínat, jak tam bylo krásně. Mnoho hostů, obzvlášť surfařů, se do Dahabu rádo vrací.

Videa z hotelu Hilton Dahab

Pojďte si povídat o Egyptě

Podívejte se na hotel na mapce (zkuste satelitní mapu):

Mohlo by se vám líbit...

1 odpověď

  1. drak napsal:

    to co tady vidime je pláž coralia resort

Napsat komentář