?>

Hotel Sea Gull Resort **** (Egypt, Hurghada)


Hotel Sea GullPokud se chystáte do Hurgády a chcete být přímo v centru veškerého dění, vyberte si k pobytu hotel Sea Gull, který se nachází u menšího písečného zálivu. Vyjdete-li na ulici, jste přímo na hlavní třídě s desítkami obchůdků a kavárniček. Hotel vyšší střední kategorie nabízí služby na slušné úrovni. Skládá se ze staršího resortu a novějšího clubu. Jeho dominantou je 12 metrů vysoký klimatizovaný bar, ze kterého je pěkný výhled.

Po celý den se se o vás stará tým animátorů, večer se koná diskotéka. Stravujete se zde formou polopenze, nebo all inclusive. Den uteče jako voda a večerní procházky za nákupy rušnou Hurghadou vaše dojmy z tohoto pobytu umocní.

Byli jste také v tomto hotelu? Podělte se s námi o svoje zážitky v komentářích ,o)

Hotel Sea Gull videa a slideshow

Mrkněte na aktuální last minute zájezdy do Egypta

Hotel Sea Gull na mapě

Mohlo by se vám líbit...

Počet komentářů: 7

 1. mito napsal:

  bylo to tam super..hned bych jela zas

 2. leenalenicka napsal:

  Dovolená v SeaGullu byla úžasná, užili jsem si to tam, bylo krásně a nikdy na to nezapomenu, ráda bych se tam někdy znovu podívala.

 3. Richard Olsavsky napsal:

  Dovolenka v SeaGull bol ako sa patri urcite sa tam vratim odporucam vsetkym.

 4. Ardiana napsal:

  DoVOLENKA V seaguull bola užasná.Našla som tam lasku pre život.

 5. Do not visit sea gull hotel!! napsal:

  *** Sea gull hotel ***
  Part 1/3
  in my opinion you can call it „Russian Invasion“
  -Food Sucks
  -Restaurant Sucks so much!
  So noisy and impersonal. Food switch was so badly. In 2 days you know want you going to eat rest of your holiday. -Russian People sucks so f…much. They never wait in queue. Act and looks like sows. With No idea of make a good etiquette.

  Part 2/3
  Talking loudly and noisy. They are lazy and do not want talk other language apart from Russian LOL.
  They bring vodka in hotel and drink it in the front of main entrance and kids. My room neighbours was hitting and beating 6 years old kid in 3 days. I was reported this terrible behave to reception. The assault parent was also from Russia because he was shouted and screamed on Russian. -My room was without balcony and just simple view of garden for 700 Euro / week.

  Part 3/3
  No Worthing at all. Stay better on Sunrise holiday. Better value for the money. All Swedish people I strongly recommend to do NOT visit this hotel. It’s no worth your money or your holiday time. In addition to food my mother was suffering from a stomach disorder in 3 days. She was just eating from the hotel menu. I was lucky and did not suffering from stomach disorder due to my 3 days visit in Isna (near luxor) village 450 km from the hurhagda.

 6. Michaela napsal:

  Byla jsem již třikrát a jela bych zas.Vše je tam superr,hotel pláž,personál,výlety. . . jen by mohli více obmněňovat stravu u oběda a večeře,je hodně stejná.Ale jinak bomba.

 7. Vendy napsal:

  Hotel je docela v poradku,az na personal kterej je neochotnej(mam na mysli recepci)samy magnumove tam:-)jedu tam za 11dni,zdravi vyletnice Vendy

Napsat komentář