?>

Kam na dovolenou (díl 3.)


Zde je poslední díl top lokalit pro rok 2008. Pokud vás zajímá všech 53 příček New York Times, můžete se na ně podívat zde.

5. Mid-Beach Miami (USA)

MiamiTo že se Miami se svými plážemi dostalo do žebříčku hned dvakrát musí o něčem svědčit. Mnoho hotelů na zdejších plážích je po rekonstrukci a do tohoto procesu se zapojili i někteří významní světoví návrháři. A tak to určitě musíte vidět! Zpáteční letenku včetně poplatků seženete od nějakých 36 000 :o)

4. Mauritius

MauritiusDalší exotika, zelený ostrov kde kdysi ťapkal rozkošný pták Dodo a momentálně se tu otvírají nové zajímavé hotely, např. Four Seasons. Pokud vás zajímá za kolik se tam můžete jet rekreovat, vypadá to, že vám postačí 42.000 (9 dnů, polopenze). Pokud ani netušíte, kde se Mauritius nachází, mrkněte zde.

3. Tunis

TunisTunis nepatří mezi neobvyklé destinace, proč byl tedy zařazen na třetí místo? Odpovědí je, že tu rostou nové luxusní hotely a to i v historických centrech.

2. Lisabon (Portugalsko)

LisabonStříbrnou pozici si vydobil lisabon. Dle New York Times patří mezi cenově dostupnější Evropská města. V městě žije 565 tisíc obyvatel, ale na předměstích kolem dalších pár milionů (předmětstí se počítají jako jednotlivé obce).

1. Laos

LaosNa prvním místě se umístil Laos. Země turismem skoro nedotčená. Momentálně se ale začíná na tursitický ruch docela orientovat a to nemá moře! Turisty sem lákají chrámy a potom také luxusní houseboaty, které sjíždí místní řeku Mekong.

Mohlo by se vám líbit...

Počet komentářů: 2

  1. Jan Brašna napsal:

    U spotů jsem nenašel datum publikování, tže nevím, ze kdy je ta informace, ale zpáteční PRG/MUC/VIE-MIA se dá kolikrát pořídit od 10.000 CZK; teď na vánoce-silvestr jsem se díval na cenu kolem 22.000 od Delta.

Napsat komentář