?>

Hotel Novotel Coralia Phuket (Thajsko, Phuket)


Hotel Novotel, horní bazén

Hotelový resort v thajském stylu se nachází  v klidném  prostředí  v mírném svahu nad zálivem Kalim Bay. Od písečné pláže je oddělen místní málo frekventovanou komunikací. Resort se skládá z několika budov vestavěných do svahu, které jsou obklopeny krásnou tropickou zahradou. Uprostřed jsou tři kaskádovitě nad sebou vybudované bazény s malým vodopádem a vířivkou. Z nejvýše položeného bazénu je překrásný výhled na Andamanské moře a pláž Patong. V zahradě poblíž bazénu se můžete občerstvovat v baru s malou restaurací. Zvlášť osvěžující v thajském horku jsou vychlazené kokosové ořechy. Nezapomeňte si dát pravou thajskou masáž přímo u bazénu, nebo na pláži. Je to opravdu zážitek.

Snídaně se podává v hotelové restauraci formou bohatého bufetu. Pokud si připlatíte večeře, rozhodně neuděláte chybu, protože místní kuchyně je opravdu vynikající a uspokojí i ty nejmlsněší jazýčky. Večeře se podává opět formou bufetu a střídají se tématické, thajská, italská, čínská, mexická a pod. Personál restaurace je přeochotný. Maximálně se vám věnují od samého počátku vstupu do jídelny, až do odchodu. Každý den jsou oblečeni do jiného kroje podle toho, jaká kuchyně se ten večer podává. Při večeřích bývá vystoupení thajských tanečnic, nebo předvádějí vyřezávání tropického ovoce, které během chvíle promění na překrásný květ.

Do rušného centra Patongu s mnoha obchody a restauracemi dojdete asi dvacetiminutovou procházkou, nebo se necháte dovézt za pár bathů tuktukem. Nákupní možnosti jsou zde velké a ceny vůči naší koruně nikterak vysoké. Pokud budete nakupovat na tržišti, je potřeba smlouvat až na třetinu původní ceny.

Dovolená strávená v hotelu Novotel Coralia Phuket uteče jako voda. Čeká vás cesta domů a příjemné vzpomínky na dny plné pohody, které se vám snažili vytvořit zaměstnanci hotelu. Vrátíte se někdy?

Podívejte se na hotel na mapě:

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář