?>

Kam letos na dovolenou (1. díl)


Nevíte kam se vydat letos? Možná vám pomůže žebříček letošních nejatraktivnějších míst, který sestavili v New York Times. V první části vám představíme 15.-11. příčku. Na druhý díl se můžete těšit ve středu.

15. Quito (Ekvádor)

ostquito.jpgHlavní město Ekvádoru ležící v Andách v nadmořské výšce 2850 m. Quito je druhým nejvýše položeným městem na světě.
Ve staré části města najdete koloniální architekturu, mnoho katedrál a kostelů. V nové části města sídlí hlavně firmy, hotely a velvyslanectví.
Do Quita si můžete zaletět za nějakých 42.000 Kč (nejlevnější zpáteční letenka včetně poplatků pro dospělou osobu). Není to zrovna za hubičku. Kdo na to má, vyplatí se mu při té příležitosti navštívit rovnou nedaleké Galapágy.

Video vás provede městem (ve španělštině)


14. Praha

PrahaTato příčka je zřejmě nejméně zajímavá… ale Moraváci by si konečně mohli udělat výlet do Prahy. Je to nejlevnější varianta a navíc to asi fakt frčí. K ubytování doporučujeme prozkoumat hotely Praha.

13. Sylt (Německo)

SyltOstrov v Severním moři známý pro svůj zvláštní tvar, zdravé klima a nudistické pláže. Na ostrově žije 21000 lidí a mluví se zde jedinečným dialektem. Nemovitosti jsou tu velmi drahé, vily tu vlastní mnoho německých celebrit.

12. Puerto Vallarta (Mexiko)

Mexiko Puerto VallartaMěsto na pobřeží Pacifiku, kam ročně přijíždí spoustu gayů. Ve městě je spoustu hotelů a clubů, totiž gay-friendly. Bude se tu ale líbit určitě všem.

11. Hvar (Chorvatsko)

HvarChorvatský ostrov, který by bylo možné přirovnat ke francouzskému Saint-Tropez. Žije tu jen 4000 obyvatel. Zato v létě je tu velmi rušno.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář