?>

Pětihvězdičkový hotel Limak Atlantis (Belek, Turecko)


Navštivte s námi Turecko, jeho klidnější rekreační oblast Belek, hotel Limak Atlantis resort. Tento luxusní 5* hotel leží přímo na krásné písečné pláži. V hlavní budově najdete kromě vstupní haly s recepcí a lobby baru hlavní hotelovou restauraci a 5 restaurací a la carte (italská,turecká, mexická, rybí a sushi). Po jídle tu můžete vyrazit do barů, na diskotéku, nebo na nákupy do pasáže s obchody.

Video z hotelu Limak Atlantis

YouTube Preview Image

O zábavu je v hotelu Limak dobře postaráno. Uprostřed areálu je pět sladkovodních bazénů, jeden se 4 skluzavkami, jeden s vířivkou a jeden olympijský, dětský bazén a  bar u bazénů. Můžete si zahrát  biliár, bowling, nebo okusit motorizované vodní sporty na pláži. Máte možnost zůčastnit se i tenisových lekcí (najdete zde 4 tenisové kurty), nebo navštívit potápěčské centrum. Pro milovníky golfu jsou v blízkosti hotelu dvě golfová hřiště. Strava se v tomto hotelu podává formou ultra-all inclusive. 

Belek byl vybudován v posledních deseti letech, proto zde nenajdete žádné architektonické památky. Za těmi se můžete vydat pravidelným spojem do Perge nebo Aspendos. Belek je středisko, které je využíváno hlavně pro klid, relax a krásné koupání. Tak neváhejte a balte kufry!

Ale nejdřív se podívejte na recenze hotelu třeba na Travel Tourist.

Hotel Limak Atlantis na mapě:

Mohlo by se vám líbit...

Počet komentářů: 2

  1. Jak zhubnout napsal:

    Přesně tuhle informaci jsem už dlouho hledala. Díky za článek

  2. Nikolaev napsal:

    Nice hotel or maybe they have apartments for rent also?

Napsat komentář